Duomenų apsaugos taisyklės „BDAR“ –

Kaip ruošiama BDAR dokumentacija?


Asmens duomenų tvarkymo taisyklių ruošimo proceso metu siekiama atitikti kliento interesus ir maksimaliai pritaikyti taisykles prie įmonės/ įstaigos veiklos profilio.

Vengiant ''copy-paste'' ir tik ''rekvizitų'' pakeitimo principo, atliekamas išankstinis auditas apie įmonės veiklos procesus, susijusius su duomenimis pagal pateikiamą BDAR klausimyną (žr. pavyzdinį klausimyną vidurinėje kategorijoje) ir jeigu reikalinga vykstama į pačią įmonę.

Pagrindiniai dokumentai, sudarantys BDAR taisyklių sąvadą
Ar BDAR taisyklės yra privalomos?


Kiekviena įmonė/ įstaiga, valdanti asmens duomenis (klientų, tiekėjų ar darbuotojų) privalo turėti patvirtintą BDAR politiką (asmens duomenų tvarkymo taisyklių sąvadą), kuriuo vadovaujantis siekiama maksimaliai apsaugoti klientų/ paslaugų gavėjų asmens duomenis ir minimizuoti duomenų apsaugos pažeidimų grėsmes.

Klausimynas


Įmonėms/ įstaigoms siunčiamas BDAR klausimynas, siekiant maksimaliai suprasti ir įvertinti organizacijos vidaus tvarką, procesus ir veiklos specifiką. Pagal gautus atsakymus ir papildomus paklausimus ruošimo etape rengiamos asmens duomenų tvarkymo taisyklės.

Mokymai darbuotojams


Mokymai darbuotojams. Papildomai galime atvykti į įmonę/ įstaiga ir atlikti mokymus darbuotojams, pabrėžiant aktualius duomenų apsaugos probleminius aspektus pagal metodinę medžiagą

BDAR dokumentacijos kaina


Dokumentacijos kaina priklauso nuo individualios įmonės/ įstaigos veiklos profilio, valdomų duomenų kiekio, naudojamų informacinių sistemų, kompiuterinių apsaugos priemonių ir kitų veiksnių.

Dokumentacija biudžetinėms įstaigoms (mokyklos/ darželiai/ slaugos namai/ PSPC centrai ir k.t.) kainuoja nuo 250 €*
Dokumentacija įmonėms kainuoja nuo 400 €*
*Galutinė kaina nustatoma įvertinus ir susipažinus su įmonės/ įstaigos ypatybėmis.

Kviečiame susisiekti su mumis el. p. info@teiseslabirintai.lt ir susitarti dėl Jums priimtinos kainos.